Chcesz być wytrwały, mieć rewelacyjne nawyki, silną wolę i realizować swoje cele z ogromną motywacją???
Jeśli chcesz żyć lepiej niż teraz, musisz korzystać z lepszych narzędzi i mieć lepsze nawyki. Techniki motywacyjne to strata czasu!!!
Wiesz, że jeśli dziś nic nie zmienisz w swoim życiu, za rok będzie wyglądało tak samo (albo gorzej)...
Zmień to. 
Wiesz, że otaczając się wspierającymi ludźmi, mentorem i krok po kroku zmieniając swoje nawyki:
Staniesz się osobą jaką zawsze chciałeś być- pewną siebie, spokojną, zmotywowaną, z jasnym planem działania.
Zyskasz równowagę we wszystkich najważniejszych obszarach swojego życia, tak aby każdy z nich był dla Ciebie powodem do radości!
Mądrze osiągasz zamierzone cele- wiesz czego chcesz, wiesz jak to zrealizować. Nie odkładasz tego na później, nie tracisz motywacji, masz jasny plan
Widzisz efekty swoich działań na każdym polu- zmiana nawyków ma Ci pomóc realnie zmienić swoje życie. Dostaniesz 100% PRAKTYCZNYCH narzędzi!
ZMIEŃ SWOJE NAWYKI A ZMIENISZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!
* dostęp do kursów i wszystkich materiałów jest dożywotni!
Nawyki a nie motywacja, są kluczem do tego, abyś realizował w życiu to co chcesz!
Ludzie marzą o permanentnej motywacji i zmianie swojego życia na lepsze.
Jak się okazuje, to co najbardziej wpływa na to jak robisz postępy to: posiadanie mentora, wsparcie ludzi takich jak Ty i genialne nawyki, dzięki którym możesz zapomnieć o motywacji ;)
Dlatego właśnie stworzyłam Akademię Efektywności, która pomoże Ci ruszyć z miejsca i żyć życiem o jakim marzysz!
Co dokładnie dostaniesz, jeśli skorzystasz z promocji?
*oferta dla ograniczonej ilości osób
Pełny dostęp do Akademii Efektywności
Masz bezterminowy dostęp do 12-miesięcznego programu metamorfozy twojej efektywności:
 • >>  każdego miesiąca dostajesz dostęp do 6 najlepszych nawyków ludzi sukcesu w 6 obszarach życia: obszar poznania siebie, abyś nie działał już po omacku, obszar efektywnej pracy, efektywnej nauki, rewelacyjnych relacji z innymi ludźmi, obszar zdrowia i rozwoju osobistego.
 •  Na specjalnej platformie e-learningowej masz dostęp do filmów, ćwiczeń, testów i wielu materiałów, dzięki którym zobaczysz niesamowite efekty!
 •  W sumie masz dostęp aż do 72 wyzwań z filmami i materiałami dodatkowymi!!!
 •  
 •  >>  w Akademii stawiamy na rozwijanie najważniejszych kompetencji XXI wieku, które na pewno ułatwią Ci życie, bez względu na to kim jesteś, czym się zajmujesz i w jakim jesteś wieku. W tym celu, każdego miesiąca masz dostęp do 1,5- godzinnego szkolenia online.
 •  W sumie masz dostęp aż do 12 szkoleń z takich tematów jak: zarządzanie finansami, silna wola, motywacja, inteligencja emocjonalna, komunikacja, praca nad przekonaniami, dieta ludzi długowiecznych, kreowanie wizerunku, autoprezentacja, najważniejsze zasady idealnego związku itd.
 •  
 •  >>  Akademia Efektywności to również dostęp do Grupy CUDOWNYCH ludzi. Na Grupie możesz dzielić się swoją wiedzą, otrzymać wsparcie od innych a także ode mnie. 2 razy w miesiącu zapraszam Cię na LIVE na Grupie na którym chętnie odpowiem na Twoje pytania. Jest to też czas na spotkania z rewelacyjnymi ekspertami ;)
 •  
 •  Mając bezterminowy dostęp do Akademii możesz cały czas korzystać z LIVE'ów, których w ciągu tylko jednego roku będzie aż 104!
Kurs Kreator Nawyków
+ 3 szkolenia on-line
bezterminowy dostęp do:
 • >>  Interaktywnego szkolenia KREATOR NAWYKÓW. Ten kurs to kompletne narzędzie to wprowadzenia wszelkich zmian, na każdym poziomie, w Twoim życiu.
  W ramach szkolenia otrzymasz wiedzę i narzędzia niezbędne do świadomego kreowania nawyków. Dowiesz się, czym jest nawyk i poznasz mechanizmy jego działania. Nauczysz się, jak świadomie zarządzać swoimi zautomatyzowanymi działaniami. Zdobędziesz narzędzia niezbędne do wyparcia z życia złych nawyków.
  To, w jaki sposób wykorzystasz nowe umiejętności i wiadomości, zależy tylko od Ciebie. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, żebyś stosował je w praktyce jak najlepiej.
 • >>  Dodatkowe ćwiczenia, notatki, podsumowania, gry do nawyków, tapety, Mapy Myśli i wiele innych materiałów-  wykorzystaj je do tego aby krok po kroku wdrożyć w nawyk dowolną umiejętność, lub pozbyć się nawyku, który obniża Twoją efektywność i utrudnia Ci życie.
 •  >> Dostęp do 3 WEBINARÓW, dzięki którym Twoja efektywność wzrośnie na każdym poziomie życia.
 •  NA PIERWSZYM WEBINARZE omówimy sobie bardzo dokładnie jak być bardziej efektywnym w pracy i/lub nauce. Pokażę Ci genialny system usprawniania wszystkich obowiązków a także przygotowania środowiska swojej pracy i nauki.
  Poznasz wiele przydatnych narzędzi a także dokładnie dowiesz się jak krok po kroku wdrożyć wszystkie działania w nawyk- dzięki temu będziesz działał szybciej i możesz zapomnieć o motywacji do działania!


  NA DRUGIM WEBINARZE zajmiemy się efektywnością w sferze relacji międzyludzkich– jakie nawyki pomogą Ci utrzymywać trwałe przyjaźnie, dogadywać się z bliskimi, nie wchodzi w kłótnie i być zdecydowanie bardziej lubianą osobą.
  Przekażę Ci również wiedzę na temat tego jakie nawyki mają ludzie… długowieczni. Chyba nie muszę Cię przekonywać, że bez zdrowia nie będziesz efektywny ani usatysfakcjonowany ze swojego życia, dlatego z ogromną przyjemnością przekażę Ci wiedzę z kursów długowieczności na których prowadziłam wątek zmiany nawyków.


  NA TRZECIM WEBINARZE omówimy sobie wątek rozwoju osobistego i pasji– dwóch narzędzi, które maja ogromny wpływ na Twoja przyszłość. Pokażę Ci w jakie kompetencje kluczowe powinieneś inwestować i jak krok po kroku wdrożyć każdą z nich w swoje życie, tak abyś świetnie zainwestował w swoją przyszłość. A jeśli mowa o inwestowaniu- zajmiemy się również sprawdzonymi nawykami zarządzania finansami ludzi biznesu.
 •  
 •  Do każdego webinaru otrzymasz dodatkowe materiały takie jak:
  – testy i ćwiczenia
  – notatki i prezentację ze szkolenia
  – artykuły i narzędzia

  Wszystkie te materiały pomogą Ci jeszcze lepiej wcielić wiedzę i umiejętności z każdego webinaru a także pozwolą Ci lepiej poznać siebie.
 •    
Co mówią inni na temat Akademii i Kreatora Nawyków:
Najczęściej zadawane pytania:
Co się stanie jeśli uznam, że Akademia lub Kreator Nawyków nie są dla mnie?
Napisz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl w ciągu 30 dni od zakupu a oddamy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Bardzo zależy mi, aby każdy uczestnik Akademii był zadowolony ;)

Jak długo mogę korzystać z kursów?
Dostęp do kursów masz nieograniczony! Możesz wyrabiać nawyki w swoim tempie, wracać wielokrotnie do materiałów i korzystać ze wsparcia cudownej Grupy przez wiele lat!

A co jeśli nie mam czasu?
Wystarczy, że przynajmniej 3 razy w tygodniu poświęcisz 15 minut na kursy. Możesz je przerabiać w drodze do pracy, podczas śniadania czy czekając w kolejce ;) Pamiętaj, że ,,brak czasu" to kolejny powód dla którego powinieneś dołączyć do Akademii- niebawem dowiesz się dlaczego ;)

Czy kursy nadają się dla osób, które dużo czytają o rozwoju osobistym?
Oczywiście, że tak! Wszystkie moje kursy skupiają się na PRAKTYCE a nie na przekazywaniu suchych faktów. Z doświadczenia wiem, że dużo osób, które połykają rozwojowe książki i szkolenia nie widzą efektów, bo nie wdrażają w swoje życie nawyków...

A jeśli brakuje mi motywacji i samodyscypliny?
To że brak Ci energii do działania, szybko się zniechęcasz i odkładasz wszystko na później nie wynika z Twojego ,,paskudnego" charakteru! Kiedy poznasz lepiej siebie, zobaczysz jak łatwo jest działać bez ciągłego motywowania się!

Dla kogo najbardziej przydadzą się kursy?
Dla osób, które widzą, że stać je na więcej, że mogą być bardziej efektywne, mogą bardziej cieszyć się z życia, uczyć się i pracować lepiej. Te kursy stworzyłam dla ludzi, którzy chcą aby ich życie było fantastyczne!
Masz BEZTERMINOWY dostęp do wszystkich materiałów!

Możesz wracać do nich wielokrotnie kiedy tylko chcesz!
Masz aż 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli uznasz że produkty Ci się nie spodobają!
Uwaga: ta oferta przeznaczona jest dla ograniczonej ilości osób
All Rights Reserved © | The Lorem LLC ® | 2018 Terms Of Service
Powered By ClickFunnels.com