Mini Kurs:
Mini Kurs Efektywnej Nauki
Mini Kurs Efektywnej Nauki przygotowałam dla Osób, które chcą zmienić kilka prostych nawyków uczenia i zobaczyć ogromne rezultaty- bez względu na to czego się uczysz, ile masz lat i jak bardzo jesteś niezadowolony ze swojego mózgu :D
Co dostaniesz?
Dostęp do platformy z kursem
Lekcja 1: Jak uczyć się dużo efektywniej?
Lekcja 2: Wykorzystaj prawa pamięci tak jak to robią specjaliści od reklamy!
Lekcja 3: Jak zapamiętywać wszystko tak łatwo jak wspomnienia?
Lekcja 4: Jak działają techniki pamięciowe? Poznaj jedną z nich!
Każda lekcja składa się z nagrania video a także materiałów dodatkowych (m.in.ćwiczeń i map myśli)
Nieograniczony dostęp do ćwiczeń
Dostaniesz bezterminowy dostęp do ćwiczeń, które co jakiś czas są dodatkowo uzupełniane o nowe materiały- z których możesz korzystać kiedy i gdzie tylko chcesz ;)
Co mówią klienci:
"Lekcje są bardzo przyjemne do wykonania- spodziewała się ,,szkolnego" wykładu a tymczasem dostałam super wskazówki, ciekawe materiały (które sobie wydrukowałam nad biurko) i mega inspirację do zmiany- jednak mam genialny mózg ;p"
Agnieszka, 19- Lubartów
"Normalnie nie wierzę, że po 5 minutach ćwiczenia zapamiętałam całą listę zakupów i to na wyrywki! Czaaad! Zawsze miałam problem z zapamiętaniem czegokolwiek, więc mega się cieszę, że ten kurs uświadomił mi moje błędy. Dzięki za super tipy."
Olka, 23 - Lubin
"Kurs kupiłem z ciekawości- skoro tak tanio to stwierdziłem, że spróbuję i może nawet wykorzystam jakąś technikę. Jestem bardzo zaskoczony jakością video i materiałów- wchłonąłem wszystko w 2 dni i co jakiś czas wracam do materiałów. Dzięki wielkie!"
Marek, 27 - Katowice
Copyright © 2018 - Dorota Filipiuk
Powered By ClickFunnels.com