Mini Kurs:
Rozwijaj swoją Inteligencję
Pewnie wiesz doskonale o tym, że nie mamy tylko jednej, ogólnej Inteligencji, ale wiele jej typów, które dodatkowo można rozwijać! Jeśli chcesz poznać jakie rodzaje Inteligencji masz najmocniejsze i dodatkowo je rozwijać to na pewno ucieszy Cię ten pakiet ćwiczeń!
Co dostaniesz?
Dostęp do platformy z
pakietem ćwiczeń i testem
W tym produkcie dostaniesz:
> test, który pomoże Ci sprawdzić jakie rodzaje inteligencji masz najmocniejsze
> opis wszystkich inteligencji i propozycje ich rozwijania
> a także pakiet 70 ćwiczeń rozwijających inteligencję: muzyczną, językową, kinestetyczną, matematyczno-logiczną, intrapersonalną, interpersonalną i  wizualno-przestrzenną.
Nieograniczony dostęp do ćwiczeń

Dostaniesz bezterminowy dostęp do ćwiczeń, które co jakiś czas są dodatkowo uzupełniane o nowe materiały- z których możesz korzystać kiedy i gdzie tylko chcesz ;)
Co mówią klienci:
"Mimo, że nie wszystkie rodzaje inteligencji mam jednakowo mocne, to jednak korzystam ze wszystkich ćwiczeń- są bardzo fajne i proste do zastosowania. Fajny produkt- szkoda, że nigdy wcześniej nie zrobiłem sobie takiego testu"
Karol, 20- Pruszcz Gdański
"Bardzo fajny zestaw ćwiczeń- wszystko jasno wyjaśnione, mnóstwo pomysłów na swój rozwój i fajna forma platformy. Dzięki Dorotka, że tak tanio dajesz ludziom możliwość korzystania ze swoich produktów. Chętnie zamówię też inne bo e-learning jest super!"
Karolina, 23 - Przymiarki
"To już kolejny zestaw ćwiczeń jaki mam od p.Doroty- i jak zawsze jestem zadowolony. Fajna platforma, materiały do druku, wizualnie super to wygląda a materiały są łatwo-strawialne i do zastosowania od razu."
Tomasz, 31 - Rabka
Copyright © 2018 - Dorota Filipiuk
Powered By ClickFunnels.com