Notuj SZYBCIEJ, ŁATWIEJ I PRZYJEMNIEJ!
Notuj jak GENIUSZ!
Czas na notowanie, które oszczędza czas, jest przyjemne, rozwija kreatywność i pomaga zapamiętywać wszystko czego się uczysz! Czas na myślenie wizualne!
Wiesz o tym, że możesz uczyć się przynajmniej 7-krotnie szybciej, z przyjemnością, robiąc użytek z wiedzy którą zdobywasz? Zastanawiasz się dlaczego jeszcze tego nie robisz? Odpowiedź jest bardzo prosta: 99% ludzi nie ma pojęcia jak uczyć się efektywnie.
Kurs ,,Notuj jak GENIUSZ" to:
INTERAKTYWNE SZKOLENIE E-LEARNINGOWE
w którym dostaniesz ogrom informacji na temat swojego mózgu, potencjału i najbardziej efektywnej metody notowania- a wszystko w postaci animowanych treści, licznych przykładów, ćwiczeń i filmów rysunkowych, gdzie tłumaczę wszystko na Twoich oczach. Już od pierwszych modułów szkolenia dowiesz się jak możesz lepiej wykorzystywać potencjał, który już masz ale nie wiesz jak z niego skorzystać. Dodatkowo do szkolenia dostaniesz pakiet notatek, do których możesz wrócić w każdej chwili.
Główne korzyści:
>> Oszczędność do 80% czasu na robieniu notatek
    >> Oszczędność do 80% czasu na czytaniu notatek
   >> Oszczędność do 80% czasu na selekcjonowaniu informacji
   >> Lepsze skupienie uwagi i rozumienie
  >>  Lepsze zapamiętywanie informacji
  >>  Lepsze przekazywanie treści innym ludziom (gdy jesteś managerem, trenerem, nauczycielem itd.)
    >> Zwiększenie kreatywności, co przekłada się na lepsze rozwiązywanie problemów na co dzień

Efekty uboczne przerobienia i zastosowania wskazówek w kursie to między innymi:

> zdecydowanie więcej czasu na co tylko chcesz!
> bez porównania lepsza kreatywność, koncentracja i wyobraźnia (tak potrzebna chociażby podczas czytania!);
> większa pewność siebie i przekonanie o własnej skuteczności (kursanci zaczynają zmieniać myślenie o sobie na dużo lepsze bo widzą na jak wiele ich stać!);
> dużo mniej, lub zupełny brak stresu przed egzaminami;
> pozytywne przekonania dotyczące swojego potencjału i nauki, które przekładają się na zwiększenie apetytu na rozwój osobisty, rozwijanie swoich pasji i odkrywanie świata!
Jak wygląda KURS od środka?
Kurs Ucz Się Jak Geniusz oparty o rewolucyjną formułę SpeedBrain™

To nowoczesny, multimedialny kurs e-learningowy.
Proste do wykorzystania schematy skutecznej nauki w interaktywnej formie krok po kroku pozwolą Ci opanować każdą strategię uczenia się w przystępny i bardzo przyjemny sposób.

Sprawdzone techniki szybkiego uczenia się, które poznałam prowadząc tysiące ludzi do sukcesu w nauce przez ostatnie 10 lat! Wyposażony w nie staniesz się zabójczo skuteczny w nauce. 

Poczuj pewność siebie płynącą z doświadczenia tysięcy osób i satysfakcję, że teraz możesz zapamiętać wszystko co tylko sobie zamarzysz w czasie krótszym niż przeciętny dojazd do pracy/szkoły/uczelni.

Poza Kursem ,,Ucz się jak Geniusz" dostaniesz 2 gratisy:
Akademia Efektywności na 30 dni za jedyne 1 zł!
Przez cały miesiąc, za jedyne 1 zł możesz dołączyć do elitarnej grupy coachingowej, którą prowadzę.

Weźmiesz udział w szkoleniu przeznaczonym tylko dla uczestników Akademii, LIVE'ach na których dostaniesz pomoc, a na platformie e-learningowej dostaniesz dostęp do 6 filmów z ćwiczeniami, dzięki którym krok po kroku będziesz wyrabiał najlepsze nawyki ludzi sukcesów w każdej najważniejszej sferze swojego życia!

Akademia to miejsce, gdzie otrzymasz wsparcie i mentora, krok po kroku wskazówki jak działać efektywniej i zmienić swoje życie na lepsze!
30-dniowy trening Geniusza
Przez 30 dni dostaniesz ode mnie wyzwanie do wykonania, tak abyś opanował poznaną technikę do perfekcji, poznał kolejne przykłady jak korzystać z map myśli i wyrobił nawyk efektywnego przyswajania wiedzy.

Podam Ci dodatkowe przykłady do czego możesz stosować mapy, jak je udoskonalać a nawet zobaczysz jak lepiej…rysować! Polecam Ci ten trening gorąco, gdyż jest on gwarancją tego, że Twoje mapy będą rewelacyjne!
Dla kogo jest ten produkt?
Dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na wkuwanie, nudną naukę i wielokrotne powtarzanie informacji
Dla osób, które chcą działać mądrze a nie ciężko i uzyskiwać super wyniki np. na egzaminach
Dla osób, które cenią sobie zdobywanie wiedzy, ale widzą, że tracą mnóstwo pieniędzy na zapominaniu tego czego się uczyły np. z książek, kursów itd.
Dla osób, które chcą utrzymać swój umysł w świetnej kondycji! Zależy im na tym, aby być bystrym, mądrym i zdrowym człowiekiem
Co mówią inni o kursach Geniusza?
,,Przyznam, że kurs kupiłam dla córki, bo ja już przecież stara jestem ;p Ale kiedy miałam egzamin w pracy stwierdziłam, że zajrzę do szkolenia i... nie mogłam się oderwać! Z jednej strony jestem zachwycona, że kurs uczy tak przydatnych informacji a z drugiej strony... jestem sfrustrowana! Jak można czegoś tak ważnego nie uczyć już małe dzieci!!! Przecież nie każdy trafi na taką osobę jak P. Dorota, nie każdy rodzic ma świadomość, że to coś pomoże. Przyznam, że mam zamiar sama uświadamiać innych bo jako matka, jestem załamana, że moje dziecko dopiero w wieku 15 lat poznało te techniki. A ja w wieku 49... Pani Dorotko, błagam, niech Pani dotrze do ministra edukacji i zrobi coś z tą szkołą! Niech każdy ma dostęp do tej wiedzy!!!"

Mail od Pani Ilony Ś.
,,Zupełnie nie spodziewałam się takiego kursu! Myślałam, że to będą dokumenty tylko do czytania- taka książka na komputerze :)
Bardzo się zdziwiłam jak odpaliłam kurs a tam ciekawostki, ćwiczenia, super filmiki, mnóstwo przykładów, rewelacyjne animacje- super!!! Kurs miałam przerabiać po 30 minut tygodniowo a przerobiłam go w 3 dni bo nie mogłam się oderwać! Teraz wracam sobie znowu do kolejnych treści i z przyjemnością (poważnie!) robię trening 45 dni i musze powiedzieć, że czuję się jak geniusz. Bardzo pani dziękuję, że pokazała mi pani jakie to uczucie bawić się nauką i nie móc się doczekać, aż nauczy sie czegoś nowego. Byłam pewna, że to niemożliwe a jednak"

Mail od Anny Korczyk
,, Moi rodzice zawsze myśleli, że jestem głąbem- ja też tak o sobie myślałem. Byłem pewien że jedyne co mogę robić to praca fizyczna za najniższą krajową... Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Od kiedy zacząłem oglądać Twój kanał na YouTube, zrozumiałem, że nie jestem skazany na marny los. Kupiłem najpierw 1, później kolejny kurs i sam siebie już nie poznaję. Udowodniłem sobie, że mogę się nauczyć czego chcę, że mogę być ekspertem, że zasługuję na szacunek, że mogę być kimś.
Dla mnie twoje kursy to nie sposoby, na zdanie egzaminu. To cos dużo większego... Dziękuję z całego serca. Rodzice są dumni."

Mail od Emila
Najczęściej zadawane pytania:
Ile czasu trzeba czekać na pierwsze efekty?
Pierwsze efekty widać już od pierwszej lekcji! Kurs jest tak skonstruowany, że krok po kroku pokazuje wszystkie narzędzia w jasny i prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz wskazówki a rezultaty zobaczysz bardzo szybko ;)
Ile czasu trwa opanowanie technik zawartych w kursie?
Idealnie, jeśli 3 razy w tygodniu poświęcisz na kurs nawet 15 minut i będziesz stosować zawarte tam wskazówki- dzięki temu uczysz się technik a przy okazji szybko zapamiętujesz informacje, których potrzebujesz.
Czy każdy jest w stanie nauczyć się technik SpeedBrain?
Jeśli mieścisz się w wieku od 7 do 107 lat, nie masz uszkodzenia mózgu stwierdzonego przez neurologa i jesteś otwarty na poznanie innych sposobów nauki, niż standardowe kucie, to jesteś idealną Osobą do skorzystania z tego systemu ;)
Jak długo mogę korzystać z kursu?
 Wszystkie moje kursy mają NIEOGRANICZONY dostęp do materiałów, dzięki czemu możesz do nich wielokrotnie wracać- uczysz się przecież kompetencji, które przydadzą Ci się przez całe życie ;)
Czy kurs przyda się dla osób, które nie zdają egzaminów?
Oczywiście, że tak! Aby zadbać o swój mózg nie musisz być uczniem lub studentem. Możesz po prostu chcieć mieć super pamięć a przy okazji poprawić koncentrację, kreatywność ucząc się wielu ciekawostek.
A jeśli kurs mi się nie spodoba?
Wszystkie moje kursy są objęte 14-dniową gwarancją satysfakcji, co oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy że napiszesz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.
Mi naprawdę zależy, aby każdy mój klient był bardzo zadowolony!
Główne korzyści z zastosowania narzędzi SpeedBrain:
Bez względu na to czego się uczysz (księgowości, prawa, medycyny, programowania, nazwisk klientów, języka obcego, definicji, dat, długości rzek, stolic państw itd.) robisz to EFEKTYWNIE:

- nie tracisz czasu przez bezsensowne kucie
- nie musisz powtarzać kilkakrotnie informacji, aby je zapamiętać
- czerpiesz przyjemność z nauki- koniec z męką!

Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, jeśli uczyłeś się zwykłymi sposobami! Być może nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, że mając kiedyś słabe oceny dzisiaj możesz uczyć się jak Geniusz.

Niestety szkoła, nie tylko nie nauczyła nas jak się uczyć to jeszcze wyrobiła złe nawyki i przekonania, które nie pozwalają Ci uwierzyć, że zmiana metod nauki daje spektakularne efekty!
Wiesz co najbardziej kocham, ucząc narzędzi SpeedBrain?
Ten cudowny błysk w oku mojego Kursanta! Ta wewnętrzna radość i wzrost pewności siebie, to przekonanie, że ma się wspaniałe możliwości a nauka jest przyjemnością!

Dla mnie nauka tych narzędzi zawsze była świetnym sposobem, aby pomóc innym uwierzyć w siebie i wykorzystać swój potencjał.

Nawet jeśli nie zdajesz egzaminów na co dzień i wydaje Ci się, że przecież nic nie musisz zapamiętywać, Twój mózg przez całą dobę (!!!) pracuje i aby robił to jeszcze lepiej warto mu w tym pomóc ;)


Nauka narzędzi SpeedBrain ma też ,,korzyści uboczne" takie jak:
>> wyższa koncentracja uwagi
>> większa kreatywność
>> lepsze poczucie humoru (poważnie!)
>> szybsze kojarzenie informacji
>> łatwość zarządzania natłokiem informacji
>> obniżony stres

Do poznania tych metod zachęcam także osoby 50+ - to rewelacyjny (i bardzo przyjemny!) trening umysłowy, który utrzyma Twój mózg w rewelacyjnej kondycji.
Znam wiele osób, które dużo szybciej uczą się nawet po 60 roku życia niż osoby mające poniżej 20 lat, bo tak jak zawsze powtarzam- najważniejsze są narzędzia!
Gwarancja Satysfakcji!
Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego! Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a dostaniesz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

Uczyć się będziesz całe życie- to od Ciebie zależy, czy będziesz to robić efektywnie, czy tak jak dotychczas...
Powered By ClickFunnels.com