Czytaj SZYBCIEJ, ŁATWIEJ I PRZYJEMNIEJ!
Czytaj jak GENIUSZ!
KONIEC z wolnym czytaniem, brakiem koncentracji i rozumienia.
Czytaj efektywnie od TERAZ!
Kurs ,,Czytaj jak GENIUSZ"składa się
z 3 modułów:
Szybkie Czytanie: Kurs Główny
Codziennie dostaniesz dostęp do kolejnej lekcji na temat szybkiego czytania. Dowiesz się jakie są filary szybkiego czytania, skąd się wzięło, sprawdzisz swoje obecne umiejętności (m.in. tempo czytania, pole widzenia). Nauczysz się wszystkich najważniejszych umiejętności niezbędnych, aby czytać szybciej.
Szybkie Czytanie: 30-dniowy Trening
Codziennie dostaniesz dostęp do kolejnego dnia treningowego, aby wyćwiczyć swoje umiejętności. Poza zestawami ćwiczeń i nagrań wideo, dostaniesz również dostęp do ciekawych treści z rozwoju osobistego, wielu ciekawostek i niespodzianek- bardzo mi zależy, abyś przepadał za tym treningiem 😉
Efektywne Czytanie: 7-dniowy Trening
Zależy mi na tym, abyś nie tylko przyspieszył tempo swojego czytania, ale abyś efektywnie pracował z tekstem- potrafił się skupić, zwiększyć rozumienie i zrozumienie przyswajanych informacji. Pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić w tygodniowym treningu.
Poza Kursem ,,Czytaj jak Geniusz" dostaniesz 30-dniowy dostęp do Akademii Efektywności za jedyne 1 zł!!!:

   >> dostajesz ćwiczenie, dzięki któremu dowiesz się jak znaleźć cel w życiu;
   >> poznasz nawyk, który pomoże Ci cieszyć się z tego co masz;
   >> dowiesz się, co możesz zrobić aby mieć więcej czasu na co tylko chcesz;
   >> poznasz nawyk, który pomoże Ci lepiej uczyć się i pracować
   >> dowiesz się o najważniejszym nawyku ludzi długowiecznych oraz
   >> wdrożysz nawyk, dzięki któremu odbudujesz swoje znajomości

Poza tym dostaniesz dostęp do 1,5-godzinnego szkolenia ,,Jak ruszyć z miejsca i zacząć działać” oraz dostęp do fantastycznej Grupy ludzi, gdzie poza LIVE’ami ze mną i ekspertami, postami i konkursami masz dostęp do Ludzi, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i będą Cię wspierać w osiąganiu celów.
Dla kogo jest ten produkt?
Dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na wkuwanie, nudną naukę i wielokrotne powtarzanie informacji
Dla osób, które chcą działać mądrze a nie ciężko i uzyskiwać super wyniki np. na egzaminach
Dla osób, które cenią sobie zdobywanie wiedzy, ale widzą, że tracą mnóstwo pieniędzy na zapominaniu tego czego się uczyły np. z książek, kursów itd.
Dla osób, które chcą utrzymać swój umysł w świetnej kondycji! Zależy im na tym, aby być bystrym, mądrym i zdrowym człowiekiem
Co mówią inni o kursach Geniusza?
,,Przyznam, że kurs kupiłam dla córki, bo ja już przecież stara jestem ;p Ale kiedy miałam egzamin w pracy stwierdziłam, że zajrzę do szkolenia i... nie mogłam się oderwać! Z jednej strony jestem zachwycona, że kurs uczy tak przydatnych informacji a z drugiej strony... jestem sfrustrowana! Jak można czegoś tak ważnego nie uczyć już małe dzieci!!! Przecież nie każdy trafi na taką osobę jak P. Dorota, nie każdy rodzic ma świadomość, że to coś pomoże. Przyznam, że mam zamiar sama uświadamiać innych bo jako matka, jestem załamana, że moje dziecko dopiero w wieku 15 lat poznało te techniki. A ja w wieku 49... Pani Dorotko, błagam, niech Pani dotrze do ministra edukacji i zrobi coś z tą szkołą! Niech każdy ma dostęp do tej wiedzy!!!"

Mail od Moniki Czartoryskiej
,,Zupełnie nie spodziewałam się takiego kursu! Myślałam, że to będą dokumenty tylko do czytania- taka książka na komputerze :)
Bardzo się zdziwiłam jak odpaliłam kurs a tam ciekawostki, ćwiczenia, super filmiki, mnóstwo przykładów, rewelacyjne animacje- super!!! Kurs miałam przerabiać po 30 minut tygodniowo a przerobiłam go w 3 dni bo nie mogłam się oderwać! Teraz wracam sobie znowu do kolejnych treści i z przyjemnością (poważnie!) robię trening 45 dni i musze powiedzieć, że czuję się jak geniusz. Bardzo pani dziękuję, że pokazała mi pani jakie to uczucie bawić się nauką i nie móc się doczekać, aż nauczy sie czegoś nowego. Byłam pewna, że to niemożliwe a jednak"

Mail od Anny Korczyk
,, Moi rodzice zawsze myśleli, że jestem głąbem- ja też tak o sobie myślałem. Byłem pewien że jedyne co mogę robić to praca fizyczna za najniższą krajową... Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Od kiedy zacząłem oglądać Twój kanał na YouTube, zrozumiałem, że nie jestem skazany na marny los. Kupiłem najpierw 1, później kolejny kurs i sam siebie już nie poznaję. Udowodniłem sobie, że mogę się nauczyć czego chcę, że mogę być ekspertem, że zasługuję na szacunek, że mogę być kimś.
Dla mnie twoje kursy to nie sposoby, na zdanie egzaminu. To cos dużo większego... Dziękuję z całego serca. Rodzice są dumni."

Mail od Emila
Najczęściej zadawane pytania:
Ile czasu trzeba czekać na pierwsze efekty?
Pierwsze efekty widać już od pierwszej lekcji! Kurs jest tak skonstruowany, że krok po kroku pokazuje wszystkie narzędzia w jasny i prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz wskazówki a rezultaty zobaczysz bardzo szybko ;)
Ile czasu trwa opanowanie technik zawartych w kursie?
Idealnie, jeśli 3 razy w tygodniu poświęcisz na kurs nawet 15 minut i będziesz stosować zawarte tam wskazówki- dzięki temu uczysz się technik a przy okazji szybko zapamiętujesz informacje, których potrzebujesz.
Czy każdy jest w stanie nauczyć się technik SpeedBrain?
Jeśli mieścisz się w wieku od 7 do 107 lat, nie masz uszkodzenia mózgu stwierdzonego przez neurologa i jesteś otwarty na poznanie innych sposobów nauki, niż standardowe kucie, to jesteś idealną Osobą do skorzystania z tego systemu ;)
Jak długo mogę korzystać z kursu?
 Wszystkie moje kursy mają NIEOGRANICZONY dostęp do materiałów, dzięki czemu możesz do nich wielokrotnie wracać- uczysz się przecież kompetencji, które przydadzą Ci się przez całe życie ;)
Czy kurs przyda się dla osób, które nie zdają egzaminów?
Oczywiście, że tak! Aby zadbać o swój mózg nie musisz być uczniem lub studentem. Możesz po prostu chcieć mieć super pamięć a przy okazji poprawić koncentrację, kreatywność ucząc się wielu ciekawostek.
A jeśli kurs mi się nie spodoba?
Wszystkie moje kursy są objęte 14-dniową gwarancją satysfakcji, co oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy że napiszesz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.
Mi naprawdę zależy, aby każdy mój klient był bardzo zadowolony!
Gwarancja Satysfakcji!
Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego! Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a dostaniesz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy.
Uczyć się będziesz całe życie- to od Ciebie zależy, czy będziesz to robić efektywnie, czy tak jak dotychczas...
Powered By ClickFunnels.com