Ucz się SZYBCIEJ, ŁATWIEJ I PRZYJEMNIEJ!
Ucz się jak GENIUSZ!
Zapomnij o zapominaniu, nudzie, frustracji, stresie, kuciu i nieprzespanych nocach!
Ucz się efektywnie od TERAZ!
Kurs ,,Ucz się jak GENIUSZ":
Pomoże Ci w super szybkim, łatwym i przyjemnym uczeniu się!
> dowiesz się jak wykorzystywać swój potencjał, dzięki czemu szybciej będziesz przetwarzać ogrom informacji
> dowiesz się jak funkcjonuje Twój umysł i jak to wykorzystać w praktyce
> dowiesz się jak zadbać o idealne środowisko do nauki
> dowiesz się jak wyeliminować najgorsze błędy, które powodują, że uczysz się wolno a nauka Cię męczy!
Dowiesz się jak efektywnie zapamiętywać informacje raz na zawsze np.:
> informacje liczbowe takie jak: daty, wzory, numery kart płatniczych, wielkości fizyczne/chemiczne/geograficzne, dane osobowe, numery katalogowe i co tylko przjdzie Ci do głowy!
> słowa i nazwy m.in. słówka z języka obcego, słowa obcego pochodzenia, nazwy jakich się uczysz np. stolice państw, rzeki czy gatunki zwierząt, imiona i nazwiska. Wszystko co jest nazwą a trudno Ci to zapamiętać!
> wszystko, gdzie znaczenie ma kolejność np. różnego rodzaju wyliczanki, reguły, zasady, cykle- tak naprawdę większość informacji ;)
> kształty, znaki, listy zakupów, spraw do wykonania, miejsce gdzie odłożyliśmy klucze czy tablice rejestracyjne
Efekty uboczne przerobienia i zastosowania wskazówek w kursie to między innymi:

> zdecydowanie więcej czasu na co tylko chcesz!
> bez porównania lepsza kreatywność, koncentracja i wyobraźnia (tak potrzebna chociażby podczas czytania!);
> większa pewność siebie i przekonanie o własnej skuteczności (kursanci zaczynają zmieniać myślenie o sobie na dużo lepsze bo widzą na jak wiele ich stać!);
> dużo mniej, lub zupełny brak stresu przed egzaminami;
> pozytywne przekonania dotyczące swojego potencjału i nauki, które przekładają się na zwiększenie apetytu na rozwój osobisty, rozwijanie swoich pasji i odkrywanie świata!
Jak wygląda KURS od środka?
Kurs Ucz Się Jak Geniusz oparty o rewolucyjną formułę SpeedBrain™

To nowoczesny, multimedialny kurs e-learningowy.
Proste do wykorzystania schematy skutecznej nauki w interaktywnej formie krok po kroku pozwolą Ci opanować każdą strategię uczenia się w przystępny i bardzo przyjemny sposób.

Sprawdzone techniki szybkiego uczenia się, które poznałam prowadząc tysiące ludzi do sukcesu w nauce przez ostatnie 10 lat! Wyposażony w nie staniesz się zabójczo skuteczny w nauce. 

Poczuj pewność siebie płynącą z doświadczenia tysięcy osób i satysfakcję, że teraz możesz zapamiętać wszystko co tylko sobie zamarzysz w czasie krótszym niż przeciętny dojazd do pracy/szkoły/uczelni.

Poza Kursem ,,Ucz się jak Geniusz" dostaniesz 3 gratisy:
Akademia Efektywności na 30 dni za jedyne 1 zł!
Przez cały miesiąc, za jedyne 1 zł możesz dołączyć do elitarnej grupy coachingowej, którą prowadzę.

Weźmiesz udział w szkoleniu przeznaczonym tylko dla uczestników Akademii, LIVE'ach na których dostaniesz pomoc, a na platformie e-learningowej dostaniesz dostęp do 6 filmów z ćwiczeniami, dzięki którym krok po kroku będziesz wyrabiał najlepsze nawyki ludzi sukcesów w każdej najważniejszej sferze swojego życia!

Akademia to miejsce, gdzie otrzymasz wsparcie i mentora, krok po kroku wskazówki jak działać efektywniej i zmienić swoje życie na lepsze!
3 nagrania szkoleń on-line
Doroty Filipiuk
,,Rusz z miejsca i osiągnij to co chcesz"
Moja osobista metoda na wyznaczanie ambitnych celów i ich skuteczną realizację, którą wykorzystałam zakładając 2 biznesy w podróży dookoła świata

,,Jak obudzić GENIUSZA w swoim DZIECKU?"
Poznaj najgorsze błędy rodziców, opiekunów i nauczycieli, które blokują rozwój dzieci. Poznaj sposoby na ich eliminację i obudź małego geniusza!

,,Ucz się 7x SZYBCIEJ dzięki 3 prostym sposobom"
Szkolenie na którym otrzymasz szybkie i niezawodne sposoby jeszcze zanim zajrzysz do kursu ;)

45-dniowy trening Geniusza
Pełny trening wszystkich metod z kursu: 45 realistycznych i bardzo przydatnych przykładów zastosowania technik pamięci!

Na konkretnych przykładach, krok po kroku pokażę Ci jak zastosować każdą technikę SpeedBrain w praktyce. Zobaczysz też, jak podczas treningu Twój umysł się rozwija ;)

Zapomnij o przytłoczeniu i odkładaniu nauki na później. Odzyskaj mnóstwo czasu wolnego i drastycznie zwiększ pewność siebie, wiedząc, że na wszystko masz asa w rękawie i przewagę nad innymi
Dla kogo jest ten produkt?
Dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na wkuwanie, nudną naukę i wielokrotne powtarzanie informacji
Dla osób, które chcą działać mądrze a nie ciężko i uzyskiwać super wyniki np. na egzaminach
Dla osób, które cenią sobie zdobywanie wiedzy, ale widzą, że tracą mnóstwo pieniędzy na zapominaniu tego czego się uczyły np. z książek, kursów itd.
Dla osób, które chcą utrzymać swój umysł w świetnej kondycji! Zależy im na tym, aby być bystrym, mądrym i zdrowym człowiekiem
Co mówią inni o kursach Geniusza?
,,Przyznam, że kurs kupiłam dla córki, bo ja już przecież stara jestem ;p Ale kiedy miałam egzamin w pracy stwierdziłam, że zajrzę do szkolenia i... nie mogłam się oderwać! Z jednej strony jestem zachwycona, że kurs uczy tak przydatnych informacji a z drugiej strony... jestem sfrustrowana! Jak można czegoś tak ważnego nie uczyć już małe dzieci!!! Przecież nie każdy trafi na taką osobę jak P. Dorota, nie każdy rodzic ma świadomość, że to coś pomoże. Przyznam, że mam zamiar sama uświadamiać innych bo jako matka, jestem załamana, że moje dziecko dopiero w wieku 15 lat poznało te techniki. A ja w wieku 49... Pani Dorotko, błagam, niech Pani dotrze do ministra edukacji i zrobi coś z tą szkołą! Niech każdy ma dostęp do tej wiedzy!!!"

Mail od Pani Ilony Ś.
,,Zupełnie nie spodziewałam się takiego kursu! Myślałam, że to będą dokumenty tylko do czytania- taka książka na komputerze :)
Bardzo się zdziwiłam jak odpaliłam kurs a tam ciekawostki, ćwiczenia, super filmiki, mnóstwo przykładów, rewelacyjne animacje- super!!! Kurs miałam przerabiać po 30 minut tygodniowo a przerobiłam go w 3 dni bo nie mogłam się oderwać! Teraz wracam sobie znowu do kolejnych treści i z przyjemnością (poważnie!) robię trening 45 dni i musze powiedzieć, że czuję się jak geniusz. Bardzo pani dziękuję, że pokazała mi pani jakie to uczucie bawić się nauką i nie móc się doczekać, aż nauczy sie czegoś nowego. Byłam pewna, że to niemożliwe a jednak"

Mail od Anny Korczyk
,, Moi rodzice zawsze myśleli, że jestem głąbem- ja też tak o sobie myślałem. Byłem pewien że jedyne co mogę robić to praca fizyczna za najniższą krajową... Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Od kiedy zacząłem oglądać Twój kanał na YouTube, zrozumiałem, że nie jestem skazany na marny los. Kupiłem najpierw 1, później kolejny kurs i sam siebie już nie poznaję. Udowodniłem sobie, że mogę się nauczyć czego chcę, że mogę być ekspertem, że zasługuję na szacunek, że mogę być kimś.
Dla mnie twoje kursy to nie sposoby, na zdanie egzaminu. To cos dużo większego... Dziękuję z całego serca. Rodzice są dumni."

Mail od Emila
Najczęściej zadawane pytania:
Ile czasu trzeba czekać na pierwsze efekty?
Pierwsze efekty widać już od pierwszej lekcji! Kurs jest tak skonstruowany, że krok po kroku pokazuje wszystkie narzędzia w jasny i prosty sposób. Wystarczy, że zastosujesz wskazówki a rezultaty zobaczysz bardzo szybko ;)
Ile czasu trwa opanowanie technik zawartych w kursie?
Idealnie, jeśli 3 razy w tygodniu poświęcisz na kurs nawet 15 minut i będziesz stosować zawarte tam wskazówki- dzięki temu uczysz się technik a przy okazji szybko zapamiętujesz informacje, których potrzebujesz.
Czy każdy jest w stanie nauczyć się technik SpeedBrain?
Jeśli mieścisz się w wieku od 7 do 107 lat, nie masz uszkodzenia mózgu stwierdzonego przez neurologa i jesteś otwarty na poznanie innych sposobów nauki, niż standardowe kucie, to jesteś idealną Osobą do skorzystania z tego systemu ;)
Jak długo mogę korzystać z kursu?
 Wszystkie moje kursy mają NIEOGRANICZONY dostęp do materiałów, dzięki czemu możesz do nich wielokrotnie wracać- uczysz się przecież kompetencji, które przydadzą Ci się przez całe życie ;)
Czy kurs przyda się dla osób, które nie zdają egzaminów?
Oczywiście, że tak! Aby zadbać o swój mózg nie musisz być uczniem lub studentem. Możesz po prostu chcieć mieć super pamięć a przy okazji poprawić koncentrację, kreatywność ucząc się wielu ciekawostek.
A jeśli kurs mi się nie spodoba?
Wszystkie moje kursy są objęte 14-dniową gwarancją satysfakcji, co oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy że napiszesz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.
Mi naprawdę zależy, aby każdy mój klient był bardzo zadowolony!
Główne korzyści z zastosowania narzędzi SpeedBrain:
Bez względu na to czego się uczysz (księgowości, prawa, medycyny, programowania, nazwisk klientów, języka obcego, definicji, dat, długości rzek, stolic państw itd.) robisz to EFEKTYWNIE:

- nie tracisz czasu przez bezsensowne kucie
- nie musisz powtarzać kilkakrotnie informacji, aby je zapamiętać
- czerpiesz przyjemność z nauki- koniec z męką!

Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, jeśli uczyłeś się zwykłymi sposobami! Być może nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, że mając kiedyś słabe oceny dzisiaj możesz uczyć się jak Geniusz.

Niestety szkoła, nie tylko nie nauczyła nas jak się uczyć to jeszcze wyrobiła złe nawyki i przekonania, które nie pozwalają Ci uwierzyć, że zmiana metod nauki daje spektakularne efekty!
Wiesz co najbardziej kocham, ucząc narzędzi SpeedBrain?
Ten cudowny błysk w oku mojego Kursanta! Ta wewnętrzna radość i wzrost pewności siebie, to przekonanie, że ma się wspaniałe możliwości a nauka jest przyjemnością!

Dla mnie nauka tych narzędzi zawsze była świetnym sposobem, aby pomóc innym uwierzyć w siebie i wykorzystać swój potencjał.

Nawet jeśli nie zdajesz egzaminów na co dzień i wydaje Ci się, że przecież nic nie musisz zapamiętywać, Twój mózg przez całą dobę (!!!) pracuje i aby robił to jeszcze lepiej warto mu w tym pomóc ;)


Nauka narzędzi SpeedBrain ma też ,,korzyści uboczne" takie jak:
>> wyższa koncentracja uwagi
>> większa kreatywność
>> lepsze poczucie humoru (poważnie!)
>> szybsze kojarzenie informacji
>> łatwość zarządzania natłokiem informacji
>> obniżony stres

Do poznania tych metod zachęcam także osoby 50+ - to rewelacyjny (i bardzo przyjemny!) trening umysłowy, który utrzyma Twój mózg w rewelacyjnej kondycji.
Znam wiele osób, które dużo szybciej uczą się nawet po 60 roku życia niż osoby mające poniżej 20 lat, bo tak jak zawsze powtarzam- najważniejsze są narzędzia!
INTERAKTYWNE SZKOLENIE E-LEARNINGOWE
    >> 174 minut materiałów wideo (w tym filmów rysunkowych) w postaci animowanych treści, w czasie których przedstawiam i omawiam skuteczne techniki zapamiętywania i metody koncentracji (100% praktycznej wiedzy!)
    >> 53 ćwiczenia przygotowane po to, aby utrwalić nabytą wiedzę i wspomóc proces skupienia
    >> dodatkowo otrzymasz pakiet notatek ze szkolenia, do których możesz wrócić w każdej chwili
   >> bezpłatny dostęp do materiałów dodatkowych

 
45-DNIOWY TRENING GENIUSZA
    >> 45 wyzwań, które pokażą Ci jak szybko nauczyć się praktycznie każdej informacji. W ten sposób do perfekcji opanujesz poznane techniki oraz wyrobisz w sobie nawyk efektywnego przyswajania wiedzy.
   
Gwarancja Satysfakcji!
Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego! Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a dostaniesz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy.
Uczyć się będziesz całe życie- to od Ciebie zależy, czy będziesz to robić efektywnie, czy tak jak dotychczas...
Powered By ClickFunnels.com