Mini Kurs:
100 ćwiczeń na koncentrację i Kreatywność
W dzisiejszym świecie większość z nas ma duży problem z koncentracją, przez co uczymy się i pracujemy mniej efektywnie, gorzej rozwiązujemy problemy, mniej pamiętamy i więcej czasu zajmują nam obowiązki... Całe szczęście koncentrację można trenować a ten produkt Ci w tym pomoże!
Co dostaniesz?
Dostęp do platformy z
pakietem ćwiczeń

Na platformie masz dostęp do ponad 100 ćwiczeń, które możesz wykorzystać do:
>  skoncentrowania się przed nauką/pracą
> rozwijania swojej kreatywności
> spędzenia czasu wolnego, za który Twój mózg będzie Ci wdzięczny ;)
Nieograniczony dostęp do ćwiczeń

Dostaniesz bezterminowy dostęp do ćwiczeń, które co jakiś czas są dodatkowo uzupełniane o nowe materiały- z których możesz korzystać kiedy i gdzie tylko chcesz ;)
Co mówią klienci:
"Ćwiczenia wykorzystuję cały czas- mam kilka ulubionych a część z nich traktuję jako sposób na rozruszanie moich szarych komórek. Dzięki wielkie za te zadanka!"
Mateusz, 33- Łódź
"Moja koncentracja jest tragiczna, dlatego stwierdziłam, że im szybciej się za to wezmę, tym lepiej dla mnie. Super, że ćwiczenia są podzielone na kilka kategorii- mam wrażenie, że mój mózg już lepiej pracuje ;p"
Anka, 23 - Żywiec
"Niesamowicie mnie wkurzało, kiedy podczas nauki cały czas się rozpraszałam, podczas pracy nigdy nie potrafiłam wymyśleć czegoś nowego- masakra! Teraz ćwiczę i widzę poprawę- mam nadzieję, że będzie coraz lepiej."
Marta, 37 - Rzeszów
Copyright © 2018 - Dorota Filipiuk
Powered By ClickFunnels.com