Poznaj siebie - Zestaw ćwiczeń coachingowych
Mini Kurs )
Chcesz ruszyć z miejsca? Mieć motywację do działania? Realizować w swoim życiu swoje marzenia i cele? Być spełnionym i szczęśliwym?

Jeśli tak, to powiedz jak chcesz tego dokonać nie wiedząc czego chcesz, co jest Twoją najmocniejszą stroną, lub jakie wartości prowadzą Cię w życiu?

Większość ludzi nie zna siebie - nie wie jakie ma zasoby, co sprawia im przyjemność i co chcieliby robić w życiu. Czas to zmienić!
Co Zawiera Ten Zestaw?
Dostęp do platformy z ćwiczeniami coachingowymi
Po wykonaniu prostych ćwiczeń dowiesz się m.in. jakie są Twoje wartości, marzenia, cele, mocne strony i predyspozycje. Wszystkie ćwiczenia możesz sobie wydrukować lub korzystać z nich na platformie.
Nieograniczony dostęp do ćwiczeń
Dostaniesz bezterminowy dostęp do ćwiczeń, które co jakiś czas są dodatkowo uzupełniane o nowe materiały- z których możesz korzystać kiedy i gdzie tylko chcesz ;)
Co mówią klienci:
"Mimo, że te ćwiczenia wydają się być bardzo proste, to naprawdę dużo dowiedziałam się o sobie. Żałuję, że nigdy nie robiłam takich zadań wcześniej- na pewno łatwiej byłoby mi podejmować wiele wyborów życiowych."
Monika, 35 - Poznań
"Ćwiczenie z wartościami mnie powaliło- jestem w szoku, że dopiero zacząłem się zastanawiać nad czyś takim i zrozumiałem, że cały czas żyłem w sprzeczności ze sobą. To było mega mocne!"
Piotr, 27 - Ostrów
"Bardzo mi się spodobały te ćwiczenia- uważam, że każdy powinien czasami zastanowić się ze sobą, pomyśleć o tym co naprawdę kocha i w czym jest najlepszy. Zawsze mnie zastanawia dlaczego takich rzeczy nie ma w szkole i dlaczego rodzice nie zachęcają do takiego myślenia"
Kinga, 21 - Opole
Copyright © 2018 - Dorota Filipiuk
Powered By ClickFunnels.com